Wynajem sali

Ochotnicza Straż Pożarna w Pabianicach dysponuje salą balową do wynajęcia, na której bawić się może jednocześnie około 150 osób. Budynek jest dwukondygnacyjny w pełni wyposażony w tym:

• kuchnia (zasilana gazem z sieci) z pełnym wyposażeniem
  • ogrzewanie
  • klimatyzację na sali balowej

Sala dodatkowo wyposażona w scenę oraz duży balkon (taras). Z sali jest przejście na zaplecze kuchenne oraz pomieszczenia chłodni. Opisane pomieszczenia poprzez przestronną klatkę schodową są połączone z pomieszczeniem szatni oraz dwoma węzłami sanitarnymi. Na sali organizowane są wesela, przyjęcia komunijne, bale okazjonalne (andrzejki, zabawa ostatkowa, sylwester etc.).

Za strażnicą jest sporej wielkości teren zielony, który może być wykorzystany jako parking.

Szczegółowe informacje dotyczące wynajęcia sali można uzyskać pod numerami telefonów:

• 42 215 94 57 w każdą środę w godzinach 18:00 - 19:00
  • 694 476 074 Renata Nowak
lub w każdą środę w godzinach 18:00 - 19:00 w budynku OSP Pabianice (prosimy umawiać się wcześniej telefonicznie).
Sala jest wynajmowana od środy do wtorku następnego tygodnia.